Lekce

Hatha jóga

Tradiční jóga, která se zaměřuje na propojení mužské a ženské energie. Cílem je obrátit pozornost ke svému tělu a mysli. V pozicích se drží delší dobu, praxe je klidnější a přináší stabilitu. Lekce Hatha jógy mohou obsahovat pranajámu a meditaci.

Hatha flow jóga

Lekce se stejnou náplní jako Hatha jóga jen v plynulejším tempu a dechu. 

Vinjása jóga

Dynamická praxe zaměřená na plynulé propojení pohybu těla s dechem. Plynulé a kreativní sekvence Vaše tělo protáhnou, posílí a uvolní zároveň. Pozice na sebe navazují a drží se v nich kratší dobu. Díky pohybu nás udržuje myslí v přítomnosti a dává nám možnost plně přítomnost prožít.

Jemná jóga

Cvičení jemné jógy rozhýbe svaly a klouby, příjemně je protáhne a aktivuje. Lektorka se během lekce zaměřuje na správné nastavení těla a jeho komplexní posílení v rytmu dechu a s využitím přirozených opor. Díky pomalému tempu jsou hodiny vhodné pro začátečníky. 

400,-

Pilátes pro maminky s dětmi

V pilátes se zaměřujeme na posílení celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Cvičení pilátes zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Na naše lekce pro maminky si můžete přivést i dětičky, kteří si budou vzájemně hrát a Vy si mezitím skvěle zacvičíte.

Těhotenská jóga

Jemná lekce jógy přizpůsobená potřebám nastávajících maminek. Pomůže uvolnit, rozhýbat a protáhnout v těhotenství nejvíce namáhané části těla a zároveň jemně posílit ty potřebné. Umožní se v běžném dni na chvilku zastavit, naladit na sebe sama i na miminko, a lépe tak začít vnímat potřeby své i potřeby miminka. Jóga v těhotenství je skvělým způsobem, jak připravit celé tělo i mysl na porod i na období, které po něm bude následovat.
Lekce je vhodná pro zdravé těhotné ženy od začátku druhého trimestru až do porodu, pokud vám tělo a energie dovolí, předchozí zkušenost s jógou není nezbytná.

Jóga pro maminky s dětmi

Během toho,co maminky cvičí jógu, jejich děti mohou pobývat v těsné blízkosti či je můžeme aktivně zapojit do pozic. Starší dětičky se mohou samozřejmě přidat. 

Aroma jóga s meditací

Pravidelná meditace dokáže přenastavit to, jak naše mysl funguje. Umožňuje nám změnit náš přístup k nám samotným i ke světu. Na naších lekcích se naučíte jak meditovat a můžete vyzkoušet různé druhy řízených meditací. Lekce je rozdělená na meditaci a dále praxi hatha jógy, která je obohacená o aroma vůně, lépe tak stimuluje Vaše smysly jako třeba čich a prohloubí tím harmonii v těle.

Zůstaň v kontaktu

  • Jóga Spirit
  • Jóga Spirit

​© 2019 by Jana Lavryšynová

Jóga spirit