Prožijte s námi jógový víkend a dopřejte si čas relaxace bez všedních povinností 🙏

Tereza

Lektorka pilates

Pilates je pro mne cestou vědomého pohybu, vnímání sebe sama a svého těla a především cesta k životní vyváženosti – balance in life.

Tereza

Tereze

Jmenuji se Tereza a jsem instruktorkou pilates. Pilates je pro mne cestou vědomého pohybu, vnímání sebe sama a svého těla a především cesta k životní vyváženosti – balance in life. Jakožto blíženec jsem neustále v pohybu. Věnuji se nejen své rodině, hlavně mé 8leté dcerce, přátelům a řadě dalším sportům: volejbal, kolo, lyže, turistika. Ovšem na podložce jsem tu vždy sama pro sebe a především pro Vás.

Pokaždé, když po hodině pilates odcházím ze studia, vykračuji si s úsměvem na tváři. Cestou mě provází dva pocity, které bych nejlépe vyjádřila těmito slovy: vděčnost a radost.

  • Vděčnost za to, že jsme udělali něco pro nás, naše těla a sami sebe.
  • Vděčnost, že se můžeme neustále zlepšovat a pracovat na sobě.
  • Vděčnost hlavně za Vás a Vaši přízeň a nová přátelství.
  • Radost z pohybu už jen vše umocňuje.

Na mých lekcích se zaměříme především na správné držení těla - stabilitu, zpevnění středu - CORE, flexibilitu a mobilitu pohybového aparátu a svalstva. Na hodině take pracuji s prvky vývojové kineziologie dle DNS od Pavla Kolaře, které teď v současné chvíli absolvuji a studuji.

Správným a pravidelným cvičením si přirozeně vytvoříte oporu, stabilitu a krásné, dlouhé štíhlé svaly. Často také vědomé cvičení pilates a práce s dechem pomůže odstranit disbalance a bolesti Vašeho pohybového aparátu a vykompenzujete tak i sedavé zaměstnaní. Budete se cítit celkově lépe nejen na těle, ale i na duši. Časem se to stane přirozenou a nezbytnou součástí Vašeho životního stylu. Děláme to pro sebe.

Díky za každou lekci s Vámi, happy souls. Těším se na Vás 🙂

Články od 

Terezy

Navštivte náš blog
Zdá se, že tato lektorka zatím předává kouzlo jógy na podložce, na psaní ji příliš času nezbývá.