🧘 Přinášíme nové termíny jógových pobytů pro rok 2024

Workshopy & akce

Spojte příjemné s ještě příjemnějším. Věnujte si pár hodin plné sebevzdělání, jógy a variace chutí z Café spirit.

více info
Yoga Studio - Yogi Webflow Template

Zpívání manter, vedené meditace i ženské kruhy

Během pár hodin spojujeme to, co kombinace studia a kavárny nabízí – sdílení expertízy našich lektorek a skvělý gastronomický prožitek v prostředí Café spirit.

Yoga Retreat Gallery - Yogi Webflow TemplateYoga Retreat Gallery - Yogi Webflow TemplateYoga Retreat Gallery - Yogi Webflow Template

Workshopy pohledem našich klientů

Více než pět let rozdáváme radost skrz jógu. Přečtěte si názor těch, kteří s námi některý z workshopů absolvovali.

Amazing Susan Clarke - Yogi Webflow Template

“Vřele doporučuju”

"Pilates se mi za poslední roky osvědčilo jako jeden z nejlepších systémů cvičení pro zdraví. Po porodech mám problém s povoleným pánevním dnem. Workshop, vedený Hankou, zaměřený právě na tuto oblast, mi pomohl si uvědomit jak je potřeba pracovat, co s čím souvisí a že i zdánlivě malé pohyby a cviky mají velký efekt. Díky, vřele doporučuju."

Daniela K.
Jennifer Gray - Yogi Webflow Template

“Inspirativní”

"V průběhu tohoto školního roku jsem se zúčastnila několika workshopů paní Mgr. Hanky Vašíčkové a musím říci, že mě inspirovala k dalšímu cvičení doma! Vše pěkně vysvětleno, ukázáno názorně, prostor pro dotazy byl veliký a i jsme si pěkně zacvičily! Doporučuji všem, nejen když už máte potíže, ale také jako prevenci."

Vladimira N.
Emma Sparks - Yogi Webflow Template

“Doporučuji všem”

"Moc děkuji za skvělý workshop . Byla jsem na takové to akci poprvé a nevěděla jsem, co od toho očekávat. Každopádně po prodloužené pilates hodině jsem byla maximálně spokojena po všech stránkách. Profesionální přístup lektory Haničky Vašíčkové byl skvělý a cítila jsem se super. Doporučuji všem, kdo chtějí pilates vyzkoušet."

Renata G.

Dostupné workshopy a akce

Připojte se k nám na některý z nabízených workshopů a věnujte si prostor pro seberozvoj.

16.5.2024
19:30 - 21:00

Ženský kruh

Buďte součástí skupiny žen, ve které se každá budeme cítit bezpečně, respektovaně a naprosto sama sebou.

23.5.2024
19:45 - 21:30

Sound healing

Přijďte s nám zažít zvuky křišťálových a tibetských mís, gongu, ladiček, handpanu, astrální flétny, šamanských bubnů, chřestidel a dalších nádherných nástrojů.