🧘 Přinášíme nové termíny jógových pobytů pro rok 2024

Jana

Lektorka jógy

Pečuje o studio a řídí se jednoduchou filozofií: Jóga je o lásce k sobě i ostatním. Je cestou ke zdraví a harmonii.

Jana

Janě

Jak už to tak bývá, jóga mi do života nejprve vstoupila jako fyzické cvičení. Pravidelná praxe mi pomohla dát tělo do výborné kondice a zbavit se bolesti zad od získané skoliózy.. Když jsem však objevila kouzlo pravé jógy, tedy jógové filozofie, věděla jsem, že je to cesta, kterou se chci dát. Poznat skutečnou sebe samu, nalézt harmonii a rovnováhu. Netrvalo to dlouho a touha po sdílení a předávání toho všeho krásného mě dovedla k absolvování prvního kurzu Hatha a Vinyasa jógy v Indii v roce 2016. Další kurz v České republice o dva roky později.

Můj velký sen o jógovém studiu se splnil ještě dřív než jsem vůbec mohla čekat. I jako milovnice kávy jsem navštívila čerstvé místo Cafe spirit, kde zrovna Eliška, majitelka kavárny hledala duši, která by se starala o prostory v suterénu kavárny. A tak to celé začalo…

Studio Jóga spirit začalo postupně růst a kvést v krásné místo a komunitu.

Lekce jógy se mnou jsou pestré. Přes dynamické cvičení jsem se dostala k jemné flow józe v různých podobách. Záleží na požadavku jógujících. Ráda o lidi pečuji a plním přání. Lekce obohacuji o meditace, zpívání manter a ajurvédskou masáž hlavy na závěr.

Setkat se ale na lekcích se mnou v tuhle chvíli bohužel není možné, protože jsem momentálně více v roli maminky pečující o dvě holčičky Liu a Lotu než v předávání jógových zkušeností. Ikdyž mě to mrzí, tak věřím a těším se, že brzo opět najdu čas aspoň na jednu lekci ve studiu.

Nadále se ale snažím pečovat o provoz studia nejlépe jak to jde a radost s klienty si dělám  v podobě jógových víkendů.

Články od 

Jany

Navštivte náš blog
Ecstatic Breathwork: Cesta k hlubokému klidu a duchovní transformaci
Naše tipy
4.21.2024

Ecstatic Breathwork: Cesta k hlubokému klidu a duchovní transformaci

Extatické dýchání je technika spojující vědomé dýchání a hluboké ponoření se do vlastního nitra.

Ženské kruhy – O co se jedná a proč se přidat?
Naše tipy
11.11.2023

Ženské kruhy – O co se jedná a proč se přidat?

Tradice ženských kruhů sahá až do starověku, ne-li dál. O čem přesně jsou a jak mohou vám a ženám ve vašem okolí pomoct?