🧘 Přinášíme nové termíny jógových pobytů pro rok 2024

Verča

Lektorka jógy

Jóga mě učí dívat se na svět jinýma očima a mít tak jinou perspektivu. Je pro mě cestou za poznáním.

Verča

Verče

Jógu učím pět let a během té doby jsem zjistila, že cesta jógy nabízí v souladu s plynutím života neustále nové prožitky. Fyzické i mentální cvičení je v józe úzce propojeno, přesto, nebo právě proto, si v ní každý může najít něco svého a vždy je kam se posouvat.

Mám 200hodinový kurz instruktora jógy se zaměřením na hatha jógu. Absolvovala jsem kurz rehabilitačního trenéra u Vital Institutu a také kurz prenatální jógy a jógy po porodu u Asociace porodních asistentek. A jsem certifikovaná lektorka restorativní a jin jógy.

Články od 

Verči

Navštivte náš blog
Úplněk a jeho vliv na naše tělo
Zdraví
8.23.2023

Úplněk a jeho vliv na naše tělo

Během svého života jsem se již několikrát setkala s názorem, že fáze měsíce může ovlivňovat, jak spíme, jak se cítíme, jak třeba fungují naše vnitřní orgány a že bychom jeho fázím měli určité činnosti přizpůsobovat. Jak to ale je ve skutečnosti? Podle čeho se řídit a čemu věřit?

Šavásana a její benefity
Jóga
7.13.2023

Šavásana a její benefity

Savasana neboli Šavásana v sanskrtu znamená „pozice mrtvoly“ a bývá nejčastěji využívána k relaxaci či meditaci na konci lekce. Slouží k tomu, aby dozněly účinky prováděných ásan, aby se tělo ochladilo a aby se jeho funkce po lekci vrátily zpět do normálu.